Duben 2010

1.část - Život není spravedlivý.

13. dubna 2010 v 15:40 | Samanta |  Příběh
Byl břazen.Lilly seděla u okna a pozorovala jak sluneční paprsky dorážejí na kapoty aut.
Bylo jí do pláče,jako jediná zůstala na jarní prázdniny doma.Přemýšlela nad tím jak si její spolužáci užívají sněhu a hor a čerstvě napadlého sněhu.Když na to pomyslela její oči se ještě opticky zvětšily a zesmutněly.Třásla se. Má problémy z nervy.Pohlédla na svoji kočku Amandu,která se rozvalovala ve svém pelíšku.
Zazvonil telefon :,,Ahoj mami,jo jasně ahoj".Krátký hovor.Což není překvapivé protože Lilly s matkou moc dlouho po telefonu nikdy nemluvila.Matka se ptala jestli už obědvala.Lilly jí řekla  že ano,ale vůbec neměla chuť na dušenou rybu s bramborami a mrkví.Lilly má různé zdravotní problémy,a nemá ten pocit že by se  z toho vůbec někdy mohla dostat.Ale její matka ano.Lily má slabé játra a musí držet speciální dietu.Né že by z toho byla nějak odvázaná,kdo by měl taky chuť jí pořád to samé.Bezlepkové pečivo,dušené veci jako jsou zelenina brambory maso,věci bez oleje,bez sladkého atpod.Šla si to teda ohřát aby neměla hlad.,,No co potom se něčím dojím".Usoudila
http://maso.extrarecepty.cz/images/stories/recepty/001216.jpg

Něco o rodičích...

13. dubna 2010 v 15:23 | Samanta |  Postavy

Rodiče Lilly a Jennifer  jsou obecně hodně starostliví.Někdy to může být i nepříjemné.

Matka je velmi hodná , ale umí jít i pěkně na nervy.Pořád chce vědět co jste každou minutu dne dělali a zasahuje vám neustále do soukromí a do života.Většinou je to pěkně otravné.!

Otec je chytrý a má vždy pravdu což taky dokáže naštvat.Ale jeho Ne znamená ne!.Nedá se přemluvit.


Něco o Jennifer...

13. dubna 2010 v 15:16 | Samanta |  Postavy

Je starší sestra Lilly.Je jí 20.let Je celkem milá ale snadno se naštve a hlavně je hodně urážlivá a náladová.Není moc vysoká má přibližně 167cm.Má tmavě hnědé oči a stejně barevné vlasy.


Něco o Lilly....

13. dubna 2010 v 15:12 | Samanta |  Postavy

Lilly je 13.let má kulatý obličej ,blonďaté vlasy, veliké blankitně modré oči,nos jako bambulku a červené rty.Lilly je hodná a obětavá hodně upřímná a zároveň má spoustu zvláštních vlastností.

Bývala velká optimistka a každého vždy obětavě povzbuzovala.

Má Angorskou kočku Amandu se sněhobílou srstí a azurově modrýma očima.

Byl březen,Lilly seděla u okna a pozorovala jak sluneční paprsky dorážejí na kapoty aut.

Bylo jí do pláče,jako jediná zůstala na jarní prázdniny doma.Přemýšlela nad tím jak si její spolužáci užívají sněhu a hor a čerstvě napadlého sněhu.